İş Elbisesi Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekilenler
İş hayatının olmazsa olmazlarından birisi de iş kıyafetleridir. İş Elbisesi tercih ederken rahat ve kaliteli olması dikkat edilmesi gerekilen en önemli husustur. Hareket etmeyi kısıtlamayan iş kıyafetlerinin çalışma performansını arttırdığı gözlemlenmiştir. Konforsuz olan yani rahat olmayan iş elbiseleri, personellerin iş konstrasyonunu ve motivasyonunu bozmaktadır.

Personel Kıyafetleri tercih edilirken öncelikle personellerin ihtiyacı göz önünde bulundurulmalı daha sonra ise çalışma ortamına uygun iş kıyafeti tercih edilmelidir. Temin edilecek kıyafetler şirketinizin kurumsal kimliğine uygun ve çalışanların beden ölçülerinde olması gereklidir. Zorlu çalışma koşullarını düşünerekten yırtılma ve yıpranmalara karşı dirençli kumaşların tercih edilmesi oldukça önemlidir.

Yiğit Güvenlik olarak iş kıyafetlerini her zaman kaliteyi ve konforu ön planda tutarak üst düzey teknolojilerden yararlanarak tasarlıyor ve üretiyoruz. İş hayatında konforlu olmasının en çok talep edildiği iş pantolonları kategorimizde birbirinden farklı iş pantolonu modellerini inceleyebilirsiniz. Beden ölçülerinize göre üretmekte olduğumuz iş pantolonları yazlık ve kışlık olarak 2 gruba ayrılmaktadır. İşçi pantolonlarının tamamı yerli malı pamuklu gabardin kumaşlardan, kanvas kumaşlardan ve kot kumaşlarından firmanıza özel olarak üretilmektedir.

İş Kıyafetleri Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Beden Ölçüsü
Kıyafet seçerken kıyafetlerin çalışanlarınızın beden ölçülerine göre olmasına dikkat etmeniz en önemli faktördür. Dar olan veya bol olan personel kıyafeti çalışanlarınızın motivasyonun ve performansını olumsuz yönde etkiler. Beden ölçülerine göre yapılmamış olan kıyafetler firmanızın prestijini sarsabilir, kötü bir görünüm katar.

Renk
İş elbiselerini yaptırırken elbiselerin kurumsal kimliğinize uygun renklerde üretilmesine önem gösterin. Kurumsal kimliğinize uygun kıyafet seçimi firmanızın prestiji arttırır, çalışanlarınızın ekip halinde çalışmasını kolaylaştırır.

Çalışma Ortamı
İş elbiselerini tercih ederken çalışanlarınızın çalışma koşullarına ve çalışma ortamına uygun kıyafetleri tercih edin. Temin ettiğiniz bir iş montu çalışanlarınızı soğuktan korumuyorsa amacına uygun olarak üretilmemiştir.

Kalite
Üretmekte olduğumuz tüm iş kıyafetleri CE belgelidir. İş kıyafetlerini insan sağlığına uygun olan kumaşlardan üretmekteyiz. Müşteri memnuniyeti anlayışını en ön planda tutarak sizler için kaliteli iş elbiselerini üretiyoruz.

Tasarım
İş kıyafetlerinin tasarımı kurumsal firma ya da kurumsal olma yolunda ilerleyen firmalar için çok önemlidir. Firmalar iş elbiselerini kurumsal kimliklerine uygun olarak tercih etmesi çalışanlarının çalışma performansını da arttıracaktır.

İş kıyafetleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için bize ulaşın.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir